Sokol Mosty : SK Nošovice Lhoty 3:2 (1:2)

Sokol Mosty : SK Nošovice Lhoty 3:2 (1:2) V sobotu na umělé trávě v Návsí odehráli naši hráči první soutěžní utkání na jaře. Jelikož kluci věděli,že vedoucí Janovice doma jen remizovali,tak byli plní odhodlání zvítězit a stáhnout manko jen na dva body. Ale už v desáté minutě si dal vlastní branku Fara a kluci museli otáčet. A to se i podařilo.Skotnica v 27. minutě vyrovnal a v 31. minutě Červený strhl vedení na hostující stranu. Šancí na navýšení náskoku bylo dost,ale zůstaly bohužel nevyužity,včetně neproměněné penalty Skotnicou v 20 minutě a tudíž ve druhé půli přišel trest. Domácí hráči v 52. a 67.minutě otočili skóre a kluci,i když se snažili ,už vyrovnat nedokázali. Nevyhrál lepší,ale šťastnější a důrazněji hrající mužstvo. Je třeba poznamenat,že našemu mužstvu chybělo z různých důvodů 8 lidí. No nic,již tuto neděli odehrajeme první domácí utkání proti Vojkovicím. A hned DERBY!!! Snad už po třech letech našeho vesnického souseda konečně porazíme. Utkání se odehraje na hřišti v průmyslové zóně Hyundai v 15:00 hod.